Ma tegin endale intiimneedi

No tegin jah! Sest ma olen Abneri Kaisa ja sellised hullud ideed lausa kutsuvad mind ja ei lase öösiti magada. Aga teeme selle stoori siin natukene põnevamaks ja läheme ajas natukene tagasi ja räägime, mis neete üldse minu kehal siis leida võib…

Kui ma olin 12, siis mul oli täiesti haiglane soov saada endale keeleneet… ma ei tea, kas aeg oli selline või kust kurat võttis üks teismeline pisikesest Järvamaa külast pärit tüdruk, et tal on keeleneeti vaja? Ei oska öelda, aga ma käisin emale nii kaua närvidele, kuni ta lõpuks minuga käekõrval Tallinnasse kaasa tuli ja ma selle needi lõppude lõpuks tehtud sain. Enne sai ikka kõvasti taustatööd tehtud ja ilmselgelt oli parim valik minna Heleni juurde. Kusjuures ma päris täpselt ei mäleta, kas selle koha nimi oli siis juba AlternaDiiva? Igatahes asukoht oli Kadrioru keskuses II korrusel ja juba tollena sealt kabinetist välja astudes ma teadsin, et ega see mu viimaseks külastuseks ei jää.

No ega kaua ei läinudki, sest teismelisel tüdrukul oli ilmselgelt vaja augustada ära veel enda naba ja kaks auku kõrvades tundus ka veel ilmselgelt liiga vähe. Sai siis seegi teekond ette võetud koos emaga – mõeldud tehtud, aga no võrreldes keele augustamisega, oli naba ikka midagi eriti jubedat. Korralikult valus ja korraks viskas silmade eest isegi sädemeid läbi. Aga nagu paljudel teistelgi, siis hakkas ka minu nabaneet välja kasvama ja praeguseks hetkeks olen ma enda naba augustanud lausa 4 korda.

Küll ma otsustasin üks hetk lihtsalt needi kandmisest loobuda, küll hakkas neet jälle välja kasvama ja nii ma olen siin pendeldanud, kuni lõpuks neet sai ise vist aru, et ega minuga rammu katsuda pole väga mõtet ja kuidagi on pidama jäänud. Lohutuseks kõikidele, kes kavatsevad uuesti selle teekonna ette võtta, siis läbi armkoe läheb see augustamine aina valusamaks ja valusamaks. Aga see selleks, ilu nõuab ohvreid ja minu silm tühja naba ei talu vaadata. Kui vaja, siis augustaksin naba veel viiendat ja kuuendat korda (mõtetes palun muidugi, et seda vaja poleks).

Kuna vahepeal avastasin ma enda jaoks tatoveerimise, siis jäid need needid pikaks ajaks sinnapaika ja hambaarsti soovitusel loobusin siin mingi aeg isegi keeleneedist, aga kuna loodus tühja kohta ei salli, siis võtsin siin suvel taaskord ette teekonna AlternaDiivasse ja lasin selle keeleneedi siis endale uuesti tagasi panna. No ei saanud öösiti rahulikult magada, ei saanud. 

Ja siis siin aastaid tagasi nägin ma kuskil kellelgi nibuneete ja vaata kui sa mõne asja pähe võtad, siis sa hakkad seda reaalselt nagu igal pool nägema. Ja mingi moment ma kuulasin sellist lugu nagu “INS – Love Headshot” ja kui ma olin selle laulu muusikavideo ära näinud, siis ma põhimõtteliselt panin juba esikus endale jalanõusid jalga – fuckit, maailma kõige seksikam asi on needistatud rind ja nii ongi! Ja no ongi! Ja no fakk ikka räigelt on ja kes mind nüüd teab ja tunneb, siis see võib ette kujutada, milline perverdi nägu mul praegu peas on, kui ma seda kirjutan. Jõhker! 

Ja no taaskord tipa-tapa AlternaDiivasse, minul on suur mure! Esimesed needid siis, mille tegi mulle seal salongis töötav Sandra. Nibude augustamine on vist kõige valusam asi, mida ma üldse kunagi teinud olen. Hea uudis on muidugi see, et nibusid on ju kaks ja kui sa selle esimese kannatad ära – külma ja kuumavärinad jooksevad mööda selgroogu, tahaks oksendada, god damn kui valus!… siis sa tead, et ühe korra on veel vaja seda teha. AAAAAAAAAIIIIIII shiiiiiiit kui valus! See oli nii valus, et seda on räme kirjeldada kohe. Aga no valu on ajutine, salongist välja astudes oli raske pluusi seljas hoida. ÜLIHOTTTTT! Nagu see oli kõike seda valu ja jubedust väärt. 

Ja kes nibuneete teha plaanivad, siis uskuge mind, teil pole õrna aimugi, mis kõik imeasjad sinna paraneva needi taha hakkavad kinni jääma. On täiesti okei, et sa keset ööd keerad külge ja neet jääb kuskile lina taha, on täiesti okei, et pesukäsn tahab ainult ümber needi ennast kerida, on täiesti tavaline, et kõik juuksesalgud on ühtäkki ümber needi ja tahavad sulle metsikut valu teha. Aga taaskord, kui auk on paranenud on see kõike seda väärt. Ikka sajaga väärt. Ja kui keegi on minu käest küsinud, et kuidas silm ikkagi nendega ära harjub, siis minul on sisuliselt imelik vaadata selliseid rindasid, kus neete pole – no täiega on puudu midagi.

Mul on tegelikult üldse mingi haiglane soov kogu aeg endaga midagi ette võtta. Ma päris ausalt ei kujutaks ette, et ma vaataks aastast aastasse sama välimust peeglist, nagu lihtsalt konstantselt kogu aeg sama pilt – EI! Igav. Kamooon, eksperimenteerige, ükskõik millega – värvi oma juukseid, vaheta enda hall garderoob välja, mine hüppa langevarjuga, elu ei pea nii maru tõsine olema kogu aeg. Kamoon lõbutse, eksperimenteeri! Aga kuna tatoveerimine ei tule praegu võistluste pärast kõne allagi ja enda juustega ma olen teinud läbi liiga palju totaalseid muutumisi, siis tekkis taaskord mõte võtta ette augustamine.

Intiimneet on mul tegelikult meelel olnud ma arvan oma 10 aastat vähemalt, aga no kamoon, kui sa selle peale juba mõtled, siis hakkab valus. Ja kui üks ja teine tuttav on rääkinud mingeid erilisi hirmulugusid nende kohta, siis… siis las ta jääda. Paar aastat tagasi hakkas uuesti kummitama, aga kuna ma kartsin, et see võib kuidagi hakata mu treeninguid segama, siis jäi see taaskord kuskile unustuste hõlma… Kuskilt veel keegi hirmutas, et neet peab enne ära paranema, kui mingitki seksuaalset tegevust saad uuesti praktiseerida ja no ei aitäh.

Ja siis kuskil nädal tagasi käis mingisugune klõps, ei tea, kuskil kuklas käis mõte, et tegelikult selle võiks ikkagi ära teha või vähemalt siis natukenegi tausta uurida. Ja kui ma jõudsin ühele tuttavale sellest pöörasest mõttest rääkida, siis nii muuseas ta mainis, et AlternaDiivas on kakrass novembrikuu intiimneedi kuu, siis polnud enam kahtlustki – Kui see nüüd märk ei olnud, siis mina ei tea, mis siin elus üldse märgid on. Kiirelt kõne peale ja järgmiseks päevaks aeg. Mida kuradit ma just tegin? Hmm… Okei, veel 24h on aega vedelaks lüüa… 24h… Kaisa misasja sa just tegid?

Kas sa teadsid näiteks, et intiimneeti on võimalik paigutada sisuliselt igale poole? Mina ei teadnud, ma olin siiani kuulnud ainult kahest erinevast kohast. Millist mul siis ikkagi vaja on? Hmm… ja hakkas ajude ragistamine. Sõelale jäid endiselt kaks varianti, kas siis Vertical Hood või Christine. Kuna kõikide meie kehad on erinevad ja kõikidele kõik needid ei sobi, siis otsustasin, et lähen käin kohapeal ära ja küll eksperdid mulle siis soovitavad mida võtta ja mida jätta. Unistus oli ikkagi rohkem see Vertical Hood…miks?

101 erinevat viisi needi paigaldamiseks

Sest Vertical hood on paigaldatud eesmärgiga stimuleerida kliitorit. Ja no iga naine ja vähegi naist katsunud mees teab, et this is where the magic happens. Ja kui miski seal kliitori vastas liigub, siis noooooh, huuuuuh, raske kohe nagu kirjutadagi. No ühesõnaga sa lihtsalt väga tahad, et seal miski liiguks 😀 

Anyway, kuhu ma jäingi… huuuuuuh, palav on. Salongis ootas mind Helen, nagu jess! Ma polnud teda juba nii tükk aega näinud ja selles naises on midagi nii erilist no. Kusjuures naljakas võrdlus, aga Marju Karini kabinetti astudes on sama emotsioon, nagu näeks kauaaegset sõpra ja korraga on nii rahustav ja hea olla. Ühesõnaga kui Helen mu värisevaid põlvesid nägi, siis ta itsitas mind kohe välja. KAMOOOON! Intiimneet on kõige valutum neet üldse, nojah, eks temal on lihtne öelda, ega tema seal laual ilma püksikuteta ei lama eks. Kurjam, nagu günekoloogi juures oleks… Lamad ja palvetad, et äkki ei tehta väga haiget. Oooooh blinn, palun tee nii, et see saaks ruttu läbi.

Jäi siis kokkulepe, et ta paneb nõela paika ja kui ta ütleb, et hakkab torkama, siis ma hingan sügavalt sisse ja proovin mitte karjuda ega tõmmelda. Kaisa ära nüüd tõmble! Sa oled suur tüdruk, kannatad ära, ilu nõuab ohvreid! Valmis? Ja torkan! FUUUCK, ole nüüd valmis! Emm… eee…oot misasja? Kõik? Jah? Päriselt? Ongi kõik? Oota misasja ja juba tuli mul kurgu põhjast suur kajakas naeru. Päriselt see oli ka kõik? Helen vaatas ja itsitas ka ja ütles, et ta ju lubas, et see ei ole üldse valus. Pane aga püksid jalga ja vsjo! Misasja? Ma küsisin oma kolm korda vähemalt, et kas ta on ikka kindel et kõik on? Ja siis julgesin ise ka piiluda. Ohhhhjesssss, saate aru? Oligi kõik. Valu skaalal 1-10 oli mingi 1.5 äkki? Mitte midagi. Minge metsa! Ma ootasin ja värisesin ja lükkasin seda edasi oma 10 aastat ja see polnudki valus. No mida kuradit. Kallistasin õnnejoovastuses Helenit ja tänasin maast laeni teda ja mõtetes kirusin ja vandusin, et kuidas kurat ma nüüd siis niimoodi sellist väikest asja kartsin? 

Aga äkki läheb siis valusaks? Äkki läheb paiste? Äkki segab trenne? Äkki segab seksimist? Äkki… äkki… tead siiamaani on juba nädal möödas ja ei ole nendest seganud see mitte üht asja. Ei ole läinud paiste, mitte midagi, ei saa nagu arugi, et midagi oleks, isegi vastu ei käi mitte kuskile. Lihtsalt kiisul on nüüd olemas kaks ilusat mummut, mis ootavad edevaid kivikesi, kui paranemine on lõppenud. Ja no blinnnn kui põnev on. Kuidas üks väike asi saab nii palju põnevust lisada, jõhker. No ja kuna sheerimine on keerimine, siis olen lahkesti kõikidele sõbrannadele uhkelt demonstreerinud enda uut mänguasja ja arvestades nende reaktsioone, siis on oodata pikkasid järjekordasid AlternaDiivasse. Üliseksikas ikka.

Ahjaaaa… kuidas seks on? Ütleme nii, et ma ei saa öelda, et otseselt see mu maailma muutnud oleks ja midagi absoluutselt teistmoodi oleks, aga kui sa tead, et sul on seal allpool midagi sellist, mida enamustel ei ole, siis see lisab juba väga palju mängulisust ja seksikust juurde. Ma arvan et täpselt sama efekt nagu sekspesu ostmisega – sa võid kanda väljaveninud dresse ka, aga kui sul seal all on VSi pesukomplekt, siis see lihtsalt paistab välja 😉 Lõppude lõpuks on ikkagi kõik meie peas kinni ja mis iganes magamistuppa vürtsi toob on väga tervitatav ma arvan. Olgem julged 😉 

Kellel rohkem küsimusi on, siis shoot! 

46 thoughts on “Ma tegin endale intiimneedi”

  1. No, ma ka kogemata avastasin selle siin ja nüüd ka juba vaatan ja uurin, millal saaks minna ja ära teha:D tundub ülihotttt:)

 1. Mul polnud õrna aimugi, et nii palju erinevaid võimalusi on 😮 Need rõngaga variandid tunduvad, et hakkavad häirima. Hirm oleks, et jäävad kuskile kinni või hõõruvad. Aga need täpid on väga viis! Ma ei saaks endale panna. Kardan, et oleks kogu aeg hakkamist täis 😆 et mitte lihtlabaselt öeldes kiimas.

  1. Ma kusjuures kardan ka, et need on sellised päris riskantsed asjad, mida külge riputada. Ma ei taha mõeldagi, kui see peaks kuskile kinni jääma, öääääkk.
   Hahahaaaaa, no ta muudab tundlikumaks küll ja no kui see liigub veidi, siis paneb muigama küll 😀 Hahahaa. Kamoon, teeme nii, et siin blogis küll ilustama ei hakka midagi eks 😀 Kui kiimas, siis kiimas 😀

 2. Pm minu elus on p6him6te. K6ik, mis on v6imalik nii proovida järele kuna elame vaid korra. V. A narko ja muu k6ik. . Aga igas asjas on ka kartus. Pärast su teksti lugemist ma aga ei karda enam ja teen selle ära igal juhul. ✌️✌️✌️😂😂😂

  1. Ja oiii kurja, kui sa mulle teada ei anna, kui tehtud on. Palun palun palun. ma saan õnnest käsi kokku lüüa siis 😀
   Ja jumala õige põhimõte 😉

  1. Ma ei arva, et meestel peaks olema needid, aga on ülilahe, kui need on. No need teevad inimese minu silmis kordades põnevamaks kohe. Ja no meeste intiimneet näiteks… no see on väga huvitav asi 😉 😉

 3. Väga äga, olen ka ikka unistanud ja mõelnud sellest, aga pole isegi nii palju julgend mõelda et kunagi teen ära😄 nüüd olen küll müüdud!😍 aga ma ei lugenud välja, kumma siis tegid lõpuks- christine või vertical?😊

  1. Hei! Tegin ära ikkagi verticali, mida ka kõige rohkem soovisin 🙂
   Hahahaa, ma oleksin pidanud Alternadiivaga vist mingi turunduskoostöö ära tegema enne postitust 😀 Kahtlane tunne, et seal on nüüd pikad järjekorrad 🙂

 4. Pliis räägi ka hooldusest, kuidas ja millega puhastad? Või tuleb ainult puhta veega loputada?
  Panid mulle nüüd hullu idee pähe ja ilmselt sammun minagi varsti AlternaDiiva poole jälle 😀

  1. Intiimneediga ongi see kõige lihtsam, et mingit eraldi puhastamist polegi vaja. Hoiad lihtsalt intiimhügieeni nagu ikka ja rohkem polegi vaja midagi teha 🙂
   No muusika minu kõrvadele, sheeri enda kogemust ka siis.

 5. Ayyyy viska viis! Käisin ka kuu aega tagasi ja tegin VCH ära, kanüülitorge oli ausaltöeldes metsikult valus, aga ainult sekundi murdosaks, ei jõudnud tegelikult karjudagi kui juba kõik läbi. Hetkel olen väga rahul oma 2 heleroosa mummuga 💕

  1. Jeiiiii! Saad kümme vastu! 🙂 Kas sa panid kohe enda roosad mummud või vahetasid mingi hetk? Ma ise mõtlen siin just, et peaks esmase needi ära vahetama, aga pole veel ideid, mida põnevat siis asemele panna 🙂

   1. Lasin kohe panna heleroosad yeess, tervet neeti vist enne 2 kuud või nii ei vahetaks, kuulide vahetamine eraldi on muidugi lihtsam (oo ja netis on nii palju erinevaid variatsioone barbell kuulide valikus 😍)😊

 6. Kas said siis selle intiimneedin mida soovisid või pidid teisega leppima?
  Minul endal on septum. Enda jaoks tegin, enamjaolt on see nina sees peidus. Aga see oli JÕHKRALT valus😂 Olen mõelnud ka nibuneetide peale aga alati enne selle mõtte realiseerimist jään beebi ootele 🙂 (2x siis).
  Septumist ma valusamat ei tea.. aga ma ei saa aru kuidas seal all sul valus polnud?!??!? How is this even impossible????? See on nii hell ja õrn koht..

  1. Sain täpselt selle, mida soovisin – õnneks. Oiiii ma kujutan ette, kui valus see olla võis. Tead ära üldse küsi, ma enda arust olen haigelt tundlik sealt alt, aga no ei olnud midagi viga. Naba ja nibud on ikka palju-palju valusamad olnud. Eks see ole kindlasti individuaalne, aga jah, kartus oli kordades suurem, kui asi ise 😀

 7. Issand jaaa nibuneetide tegemine oli üks maailma valusaimad asju üldse. Käisin ise samuti AlternaDiivas tegemas ja no täiesti p*rses, seda valu ei olegi võimalik kirjeldada haha!
  Aga intiimneet on ülituus + kirjutad nii ägedalt, et tekib endalgi mõte aeg kirja panna!

  1. No aaamen! Ma olen oma elus ikka igasugu asju teinud, aga nibuneedid olid reaalselt kõige valusamad asjad. No nii valus, et no… jõhker! Selliseid kuuma ja külmavärinaid pole tükk aega olnud, kui siis. No ma karjun ainult HALLELUUJA selle teksti peale, kui peaksid ära käima, siis anna teada 😉

 8. Sellest postitusest inspiratsiooni saades, panin tänaseks ka aja endale. No ikka metsik hirm on, öösel ainult mõtlesin, miks ma endaga küll nii teen 😀

 9. Ma olen ka samasugune hull. No tatokaid mul pole 😂 olen alati kartnud , et tûdinen àra ja siis ei saa lahti. Samas senimaani pole ma ûhestki oma needist veel àra tûdinenud.
  Mu esimene neet oli 15ndaks sûnnipáevaks keeleneet. Siis tulid môned kôrvaaugud, mille nime ma ei teagi. Aga no sellised vàhem levinud 🙂 siis 18 aastaselt tegin nibuneedi. Oli algusest peale plaanis et teen aint 1 ja houlii shiiit , ma poleks never suutnud teist teha. Mul veel sellised suuremad nibud kaa ja màletan tàiega , kuidas ta lûkkas poolest nibust làbi ja siis teise raksakaga teise poole. Ja noo see paranemine oli sama hull. Mul ikka jôhhhkralt kaua paranes ta. Mitu aastat ajas veel mingit jama vàlja. :/ kahjuks pidin sellest loobuma raske sûdamega 8 aastat hiljem kui lapse sain
  Siis u 20 aastaselt lasin teha intiimneedi. Ja noo see tôesti pold midagi eriliselt valusat. Ja paranes ka kôikidest neetidest kôige kiiremini.
  Siis tuli pea 10 aastat pausi. Ûhtegi neeti ei teind. Kuigi ikka vahepeal vasardas peas, et tahaks midagi. Mu ammune unistus oli microdermal. Ja siis lôpuks lasin dekolteele panna môned 🙂 nii ilusad.

  Nibuneet ja microdermalid on mu arust kôige ilusamad mis mul ûldse kunagi olnud on. Ja nibuneeti tahaks tagasi. Ei tea kui ma kunagi tissiopile làhen ja ûtleks kirurgile et nibud ka àra augustaks, kas siis saaks? Sest ilmselt ma ei suudaks seda valu enam làbi elada. Aga noo ilus tiss + neet on lihtsalt juuuumaaalikkk 🙂

  1. Kuule, aga räägi microdermalitest. Kuidas nende tegemine oli ja kuidas paranemisprotsess oli? Olen ise ka nende peale mõelnud, aga mõtteks on nad siiani ainult jäänudki 🙁

 10. Ohjes just see kuu 26.jaanuar teen nibuneedid, mega kardan aga ma mega hea valutunnetaja, et saan kõigega hakkama, aga vot see teine neet hakkas ka nüüd huvi pakkuma, võid mulle täitsa meili peale kribada v fb : Age arnek
  Tahaks rohkem neist teada ja milleks valmis peaksin olema 🙂

  1. Mida sa teada soovid täpsemalt? Võin täiesti vabalt ka siia vastata, pole varjata mitte kui midagi 🙂

 11. Nii âge tundub! Ainuke küsimus, et kas see segab kuidagi selle piirkonna raseerimist ehk kuidas Sa seda teed? Kas on keerulisem? Muus osas ma usun, et ei tohiks segada kuidagi eriti;-)

  1. Ma jäin täitsa mõttesse kohe, selles suhtes, et sul kliitoril ju karvu ei kasva? Või kasvavad? Minul pole absoluutselt mitte mingit vahet, kas on see neet seal või mitte 🙂

 12. Kas intiimsete kuidagi tundlikkust ei vähendanud? Olen kuulnud, et on oht ja peaks hoolikalt tegija valima? Miks selle koha valisid ? Kuidas su mehele visuaalselt meeldis ?

  1. Oiiiii, ma pole elusees nii tundlik olnud kui praegu. Tegijat peaks sellegi poolest hoolikalt valima, loomulikult. Mehe arvamust tol hetkel väga ei küsinud 😀

 13. Tahan endale samuti VCH teha, kuid küsimus tekkis hoopisv peale needi tegemist, kaua tuleb seksisr loobuda!? 😅

 14. Wow, sa oled niiiii julge! Mina neverever ei julgeks midagi sellist teha 😀 Aga eks oma hirmude tõttu jäävad paljud inimesed toredatest asjadest siin elus ilma. Ma tegin kunagi tiinekana endale nabaneedi ja siiani pisut kahetsen, sest see jääb nagu reaalselt kogu eluks. Sestap lubasin, et endale enam neete ja tätoveeringuid ei tee. Kui on isu millegi uue või väikse makeoveri järgi, siis tuulan riidekapis või teen uue soengu. Kusjuures seda viimast olen üsna palju teinud, koguaeg uus juuksevärv või siis teine stiil. Eelmise aasta lõpus lõikasin juuksed lühikeseks, alguses meeldis, aga nüüd täiega kahetsen 😀 haha ehk siis minusugune ei tohiks iialgi needi peale mõelda. Seda enam imetlen Sinu julgust.

  Mõtlesin, et äkki peaks veidi tagasi tõmbama, kui ilus olla või muutust tahta, siis ei pea tõesti midagi drastilist tegema. Pesu on hea mõte, aina rohkem olen käinud ka erinevaid hooldusi saamas. Jään vist vanemaks 😀 hahahaa. Viimane kord kingiti mulle see https://www.kingitus.ee/ilu-ja-spa/massaaz ja pärast seda jäin veidi sõltuvusse. Nüüd püüan ikka iga kuu massaažis käia.

  Oluline on ju et ise end hästi tunneks, teiste arvamus ei loe 😀

  1. AAAAAMEN! No ma olen selles suhtes samasugune, et juuustega ja garderoobiga olen ma vist kõik maailma asjad ära teinud.
   Ja see juuste mahalõikamine – jeppp. Tegin ära, kaks kuud oli tore ja siis ooohsajumal, see väljakasvatamine. Daaaaaamn.
   Ma ei oskagi öelda, millest see tuleb, aga kogu aeg oleks vaja tuunida ennast.
   Viimasest korrast ongi juba palju möödas – huvitav, mis järgmiseks 🙂

 15. Väga asjalik artikkel. Endal ka ammu juba plaan, kahjuks seni vaid plaan.
  Nibuneetide paigaldus oli käkitegu minu puhul, polnud üldse hull, aga eks see individuaalne. Seni valusam oli 3 dermalit järjest rinnakorvile teha 😀
  Küll aga nibude paranemine on olnud vaevarikas. Äkki sa räägid oma kogemusest seoses nibuneetide paranemisega?

  1. Ohwoooow, need dermalid on just need, mida mina kardan.
   Ma ei teagi miks, ma olen vist üle googeldanud ennast, et need kipuvad välja kasvama?
   Oiii need nibud jaa, need jäid ju igale poole kinni ja ei paranenud ja ei paranenud. Ma tõmbaks võrduse nabaneedile, see oli samamoodi koguaeg valus ja ei paranenud. Pms oma 6 kuud sai oodata.

 16. Esiteks oled sa fucking äge mutt ! Niii minu masti inimene ! Avastasin sind läbi Atsi youtube kanali ja täna hakkasin sind instas jälgima ja su blogi lugema 😈. Ülituus oled ikka ! Lasin teha nibuneedid 2aastat tagasi ja eluparim otsus ! Mul ei olnud üldse nii valus nagu kirjeldasid..mul max kõrge valulävi ka, vb selle polnud midagi hullu 🙃, aga krt raisad ei parane siiani korralikult ära, hooti ikka on ilusad-koledad. Millega sa hooldasid nerte? Mis vütaks seda punetust ära ? Mul paranevad ära ja tekivad koorikud ja siis tulevad koorikud ära ja jälle pekkis…
  Ja oibliiiin kuidas ma olen intiimeeti tahtnud..kuu tagasi kirjutasin onm ihuneedistajale ka, et tahaks nagu…ja sinna see jäi jälle..Aga fakk, lugesin seda postitust ja max tuhin tuli peale nüüd ja lasen uuel kuul ära selle asja teha !
  Aaa ja varem ma ei lubanud oma nibusi näppida, niiii rüve tunne oli kuidagi, aga kui nüüd needid on, siis on siuke tunne, et näpi ja ime neid palju tahad, niii hea on 😁. Usun , et kui tutile needi ära teen, siis olen koguaeg max horny..nagu muidu ei oleks 😁.
  Aitäh, et virtuaalselt mu ellu tulid ! Pane sama ässalt edasi !

  1. Hei!
   Ats on niiiii lahe ja ma olen ise ka ta nii suur fänn no 🙂
   Mu oli nabaneediga sama keiss ja tegin lõpuks 4x, et neet normaalselt püsima jääks ja kinni kasvaks. Nibudega polnud mitte mingit probleemi. Ei teinud mitte ühtegi asja nendega. Pesin tavalise seebiga ja kõike nagu muidu.
   Päris mitmeid kordi on needid jäänud kuskile kampsuni või riiete taha kinni ja olen endale ikkagi korralikult haiget teinud, aga paari päevaga on punetus ise kadunud ja kõik okei.
   Ei ole juuu – fakkjeeee. Sheeri enda kogemust ka siis intiimneediga 🙂
   Ja mul täpselt sama, need asjad lisavad nii palju seksikust kehale, et anna olla no 😀

 17. Aitähh Kaisa! Tänu sulle tegin ka endale ja supper rahuuuul !
  Oled sa oma neeti ka vahetanud ja kuidas sujus? Ise niipea ei näpi, aga mõtlengi kui lihtne/valus/ keeruline se olema saab..

  1. Hei!

   Intiimneeti ma vahetanud ei ole ja hetke plaanis pole ka.
   Varem mõtlesin, et paneks midagi edevamat, aga tead – ega see tundele rohkem ikka midagi juurde ei anna ja ega seda neeti keegi peale elukaaslase ei näe 😉 Et las ta olla.

 18. Hea meel, et selle blogi leidsin :). Käisin täna tutrele nabaneeti tegemas Alternas ja tekkis idee intiimneet endale lasta panna, see kõige lihtsam, mis pidi käima kuskile kliitori lahedusse. Hirmsasti kardan valu, sest sealt altpoolt ju õrn. Aga peale 4 synnitust ehk elan ka selle yle. Kuidas mehele intiimneet meeldib, kas tema jaoks seksis midagi muutus? Ja kas enda tundlikkus suurenes?

  1. Heii!
   No kui sa oled juba 4 sünnitust üle elanud, siis neet on eriline naljanumber. Ma ei saa muidugi kõikide eest rääkida, aga minul isiklikult polnud mitte gramm ka valus – lihtsalt ehmatus nõelast ja kõik.
   Mehe jaoks ei ole väga midagi muutunud, v.a see, et mina ennast tuhar korda seksikamalt tunnen ja juba see annab nii palju juurde. Minul tundlikkus suurenes küll ja mõnikord on päris huvitav, kui neet näiteks kõndides läheb kliitori vastu – paneb kelmikalt naeratama 😀

 19. Tead Kaisa ma löön su mättasse. 😁 Sinu postitusest on küll pikkaaega möödas aga.. mul mõlkus mingiaeg samamõte, teha vertical hood. Siis kuidagi jäi see mõte unarusse oma muredega. Ja täna käisin tegin ära ,tänu sinu postitusele 😅 No valus oli korraks aga see vaatepilt 🥴🥴🥴🥴 no hetkel seal küll pisikesed mummud,aga liikudes on 🥴🥴🥴🥴🥴. Ootan juba,et saaks suuremad mummud panna 😁
  Tänks Kaisa! 😁

 20. Mul oli soov intiimneedi järele juba 2 aastat tagasi. Ja tänu sellele, et su postituse avastasin siin juuni alguses panin endale aja kirja. Ja täna sai mu intiim piirkond täiuslikuks 😛 See annab kohe nii palju juurde. Hirm oli suur aga tegemine mitte nii väga. Aitäh, et enda kogemust jagasid, ma muidu vist ei oleks teinud 😁

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga