Minu lugu

Ma olen edukas PRO bikinifitnessi sportlane, treener, kohtunik, koolitaja, ettevõtja - aga see pole alati olnud nii.

Ma olin väsinud olemast naine, kellel puudub enesekindlus!

Ma olen pärit väikesest alevist nimega Koeru. Mul puudub igasugune sportlik taust – kui aus olla, siis noorena ma vihkasin igasugust füüsilist aktiivsust, tervislikust toidust rääkimata.

Enda ülikooli aja veetsin Tallinnas pidutsedes ning sõna otseses mõttes elu põletades. Minust sai tüüpiline kontorirott – arvutisse aheldatud passiivne raamatupidaja ning mul polnud kuni 24 eluaastani õrna aimugi mingisugustest treeningutest, kaloritest ega makrodest.

Aga kõik muutus, kui ma sattusin vaatama enda elu esimesi Bikini Fitnessi võistluseid. Sellel päeval muutus kõik. Ma otsustasin, et ma pean enda elu muutma! Ma olin väsinud olemast endaga konstantselt rahulolematu – ma olin väsinud nendest sangadest, lõpmatutest dieetidest, energiapuudusest, sellest pidevast tundest, et ma pole endaga rahul… 

Ma olin väsinud olemast naine, kellel puudub enesekindlus!   

Ei läinud kaua, kui ma märkasin, kuidas jõusaalitreeningud kombineerituna tervisliku toitumisega muutsid minu keha, lisasid naiselikkust ja enesekindlust ning sellest kasvas aina suurem motivatsioon ennast edasi arendada.

Tänaseks olen ma töötanud juba aastaid treenerina, võistelnud 8 aastat bikini fitnessis, pälvinud erinevaid tiitleid sportlasena, koolitanud ennast kohtunikuks, läbinud erinevaid treeneri- kui toitumiskursuseid.

Olles olnud kaua selles alas sees, sai mulle selgeks, et minu tõeline kirg ja missioon on jagada enda teadmisi ja kogemusi ka teiste naistega. 

Ma tahan, et kõik naised tunneksid ennast enda kehas enesekindlalt ja hästi ning ma tahan näidata, et tervislik elustiil ei pea tähendama enda igapäevast piitsutamist, vaid see teekond saab olla ülimalt meeldiv ning eluterve.

Ma lõin #KaisaFitness kommuuni, et kõigil naistel oleks turvaline koht, kus nad saavad infot nii treeningute ja toitumise kohta kui ka vajalikke teadmisi mindseti kohta. 

Keha ja vaim on tervik. Enda füüsilist poolt ei ole võimalik muuta, kui vaimne pool seda teekonda ei toeta. Kui vaimne ja füüsiline pool on tasakaalus, siis see peegeldub ka ümbritsevasse – suhetesse, töösse, elusse. Kõik on omavahel seotud.

Minu kommuuni eesmärk on üksteist toetada, motiveerida, saada koos üle raskustest ning olla paremad naised! 

Minu treeningkavad on spetsiaalselt üles ehitatud naistele, kes soovivad enda keha muuta naiselikumaks ja tugevamaks ning areneda nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kõik treeningmetoodikad olen mina enda peal ka läbi teinud.

Kui mina sain enda keha muutmisega hakkama, saab sellega hakkama igaüks! 

Ma olen teile teie teekonnal toeks! 

Nüüd jääb sul üle vaid ainult ALUSTADA!

Teie Kaisa

“Ma lõin #KaisaFitness kommuuni, et kõigil naistel oleks turvaline koht, kus nad saavad infot nii treeningute ja toitumise kohta kui ka vajalikke teadmisi mindseti kohta.”