KaisaFitness toitumiskava

Kui sa oled väsinud nendest üksluisetest toitumiskavadest, mis juba paari nädalaga üle viskavad ning sind ainult näljas hoiavad, siis see on midagi sulle.

Üle 100 erineva retsepti
Üle 5000 rahuloleva kliendi
Lihtne & kiire

Miks on Kaisafitnessi toitumiskava eriline?

Toitumiskava on üles ehitatud retseptiraamatu stiilis – sina vali ainult endale sobiv kaloraaž ning lae alla enda eesmärkidele vastav retseptiraamat. Sinu kasutuses on üle 100 erineva retsepti – ka kõige nõudlikum maitse leiab enda lemmikud.

01.

Kas toitumiskava sobib ka teistele pereliikmetele?

Loomulikult. Annan lisaks veel juhtnöörid, kuidas saad valmistada piisava koguse nii endale kui ka teistele pereliikmetele. Endale eraldi sa toitu valmistama ei pea.

02.

Aga kui mulle miski ei maitse?

Toitumiskavast leiad ka asenduste tabeli, mille abil saad peaaegu kõiki toiduaineid välja vahetada enda soovipäraste vastu. Vastu tahtmist midagi sööma ei pea.

03.

Kas kava sobib ka veganitele?

Toitumiskavast leiad ka vegan retsepte ning asenduste tabeliga saad ka kõik liha- ja piimatooted edukalt taimsete vastu vahetada. 

04.

Kas ma pean toitu nüüd kaaluma?

Kaalumine aitab sul olla täpsemalt kavas ja kontrollida paremini toidulauda. Küll aga ei ole see kohustus – annan sulle juhtnöörid, kuidas jälgida toidulaual taldrikureeglit.

05.

Mul pole aega süüa teha, kas saan kava jälgida?

Toidu preppimine ongi aja kokkuhoiu pärast loodud. Vastupidi – sa hoiad aega kokku. Lisaks on retseptid ülilihtsad, vähestest koostisosadest ning valmivad ruttu.

06.

Kas toidukorvi hind nüüd tõuseb?

Kindlasti mitte. Sul jäävad ära emotsiooniostud ning koostisosad on kõikjalt kättesaadavad. Siiani on mu klientide toidukorv hoopis odavnenud.

Kui sa soovid lisaks toitumiskavale olla osa toetavast kommuunist, osaleda iganädalastel LIVEdel, saada minult abi ja tuge ning kasutada treeningkavasid ning online retseptikogu, siis liitu KAISAFITNESS COMMUNITYga.

Minuga koos õpid sa elama uut elustiili, mitte vaevlema uue dieediga.

Minu toitumiskava on peale vaadates liiga hea, et olla tõsi. Aga ühe eduka dieedi taga ongi ainult järjepidevus. Mida järjepidevam sa kava jälgimisega oled, seda paremad tulemused saavutad. Võitjad on need, kes on püsivad. Teretulemast võitjate sekka!

Kaisa Kuusnõmm

Kaisafitness.ee

“Ilusa keha kõige suurem saladus on see, et mingit saladust ei ole. Kõik on ammu teada, kõik lahendused on kandikul ees, aga suurem osa inimesi lihtsalt ei usu, et see kõik võibki nii lihtne olla. Ja siis otsitakse ja otsitakse seda saladust, mis terve aja oli kogu aeg su ees olemas…” 

Kaisa Kuusnõmm

Oled sa valmis teada saama, milline su ideaalkeha tegelikult välja näeb?

Pane ennast valmis – see on sinu viimane algus! See siin on sinu uue elu algus.

Toitumiskava hind on 49,90€ ning toitumiskava saad endale alla laadida igaveseks ajaks kasutamiseks. Allalaadimiseks on aega 4 nädalat.