Naised võivad trenni tehes orgasme saada. Jah, mina olen üks neist.

Ma arvan aasta võis olla selline 2014, kui ma käisin Rocca-al-Mare Myfitnessis ja soperdasin seal enda teadmiste järgi mingit järjekordset trenni. Jep, see legendaarne aeg, kui ma arvasin, et mul pole vaja mitte mingit treenerit ega mitte mingeid teadmisi, kui mul on Youtube ja Boyfriend. Aga see selleks…

Olin just parasjagu lõpetamas mingit kurat teab, mis trenni, sest ega mul kunagi jõusaali avastades mingit süsteemi polnud. Tegin ju parasjagu neid harjutusi, mis kuskilt Youtubest vaadates ägedad tundusid ja mis masin parasjagu jõukas vaba oli. Trenni lõppu tegin mingitel põhjustel alati venitusi ja kõhulihaseid.

Olin parasjagu ametis rippes kõhulihaste treenimisega – teate küll, toetate enda küünarnukid patjadele ära, jalad ripuvad ja siis hakkate kas sirgeid või kõverdatud jalgasid üles tooma. Ja teen seal jõusaali nurgas entusiastlikult juba mingit neljandat seeriat, samal ajal mõtlen enda peas vaid seda, kuidas kurat ma neid kõhulihaste tegemisi vihkan, aga jõhkralt tahaks endale ABSe saada ja siis tunnen alakõhus mingit imelikku värinat. Kogu keha läheb üleni kuumaks ja see vibratsioon mu alakõhus läheb aina tugevamaks. JA KABOOOOOOOM! Mis kurat just juhtus? Misasi see oli? Ma ei suutnud seal rippes enam olla ja tulin välgukiirusel sealt masina pealt maha. Istusin tükk aega venitusmati peal ja mõtlesin, et mida kuradit? Päriselt? Mida kuradit? Ma ei saanud mitte midagi aru, mis just oli toimunud, aga see värin ja vibratsioon alakõhus oli hea, oiiii see oli hea. Aga mis kurat see oli nüüd siis? Põlved nõrgad, pulss laes ja see surin… see surin…

See kurikuulus kõhulihaste aparaat

Kuna see jõusaalivaimustus läks mul kiiresti tänu peotrallile ja linnamöllule kiiresti üle, siis unustusse see kummaline kogemus jäigi. Kuni mingisuguse korrani, kui ma uuesti tee jõusaali leidsin. Koht täpselt sama, Rocca Myfitness. Olin nüüdseks stabiilselt trennis käinud juba mitu kuud ja tegin parasjagu jalgade sirutusi masinal. Parasjagu käsil taaskord umbes neljas seeria ja täpselt see sama vibratsioon, täpselt see sama kuumuselaine ja KABOOOM! Ainuke erinevus, et nüüd ma teadsin täpselt misasi see oli. Orgasm, jõusaalis, keset päeva, kõikide nende silmade all, kellel polnud õrna aimugi mis just juhtus. Nagu minu peas oli null erootilist mõtet, mitte midagi, tegin lihtsalt trenni ja üritasin ennast maksimaalselt pingutada ja olemas!

Kummalisel kombel ma nüüd olin selle jaoks kuidagi rohkem valmis ja ma nagu teadsin, mis kohe juhtuma hakkab. Võib-olla tundsin enda keha selleks ajaks juba veidi paremini? Kurat seda teab. Ilmselgelt veidi oli selline kohmetu häbitunne ja vaatasin piinlikult ringi, kas keegi sai midagi aru? Sai? Vist mitte… appi, ma ju tean seda tunnet, see pole esimene kord.

Peale seda korda hakkas neid jõuka-orgasme tulema üha tihedamini. Ma mäletan siiani, kui ma sõbrannale moka otsast julgesin seda mainida, sest olgu ma nii seksuaalne inimene, kui tahes, siis see asi tundub ikka vapsee imelik. Pärast ta vaatab mind, et ma olen peast täiesti tohlakas? Aga kui ma olin julgenud selle südamelt ära rääkida, siis sõbranna tunnistas mulle, et tal on sedasama juhtunud ja täpselt samamoodi – treenides siis nii kõhtu kui jalgu. Ja täpselt samamoodi polnud ta julgenud sellest kellelegi rääkida, sest see ei saa olla ju normaalne? Ja kui ma olin seda jõudnud veel järgmisele ja järgmisele sõbrannale tunnistada, siis mulle sai varsti selgeks, et ma polegi mingisugune frukt ja suurem osa neist on seda mingil perioodil tundnud, kes vähegi trenni on teinud. Ja siis ma otsustasingi lõpuks interneti appi võtta ja teha natukene uurimistööd, et mis kuradi seos sellel orgasmil ja jõusaalil on.

Igatahes Indiana Ülikoolis on tehtud kunagi isegi uuring jõusaalis kogetud orgasmide kohta ja tuleb välja, et lausa 10% naistest on seda jõusaalis mingil eluetapil kogenud. Enamasti tehes just kerelihastele mõeldud harjutusi, kuna neid tehes kõhulihased võivad teatud nurga all kliitorile survet avaldada ja nagu me teame, siis kliitor ongi see koht, kus „magic happens“. Ja trenni tehes on nagunii juba verevool lihastes suurem (jepp, ka tupelihastes), ja noooh… 1+2=3. Umbes pooled uuritud naistest suutsid orgasme kontrollida ja ülejäänud siis mitte (k.a mina siis).

Ühtegi teaduslikku selgitust asjale pole leitud, aga võib järeldada, et naised, kes suudavad jõusaalis kontrollida enda lihaseid, suudavad neid rohkem pingutada, siis nad suudavad suurema tõenäosusega kontrollida ka enda vaginaalseid lihaseid ning seeläbi kogeda lihtsamalt orgasme. Mina nõustun. Ma ei kogenud enne spordini jõudes pooltki nii võimsaid orgasme kui nüüd. Enda peas olen selle just vanuse ja kogemuse kaela ajanud. Kurat seda teab.

Kui ma toon nüüd võrdluse sellele, kui palju energiat ja mässamist kulus mul kunagi magamistoaski orgasmi saamisele, siis võrreldes praegusega on see nagu käkitegu. Paratamatult, mida rohkem ma kontrollin enda keha, seda kiiremini ma suudan ka enda orgasme kontrollida. Kui nüüd päris aus olla, siis ma ei mäletagi, millal ma enda esimese orgasmi mehega vahekorras olles üldse sain? Selleks läks ikka aastaid ja aastaid aega. Aga see selleks, jätame midagi mõneks järgmiseks postituseks ka.

Igatahes selles samas uurimustöös toodi välja, et valdav enamus naisi saab jõusaalis orgasmi just tehes pikki ja intensiivseid seeriaid. Täpselt samamoodi nagu seksideski – su kehas peab olema kiirenenud verevool, kehatemperatuur peab olema kõrgenenud ja sa pead enda lihaseid maksimaalselt pingutama. Vaevalt, et su meeski koju tulles vorsti letti lööb ja sa kohe hingeldades naudingutesse kukud. Natukene on vaja ikka meeleolu tekitada.

Teate , mis on veel imelikum? Ka mehed saavad sedasama kogeda. Uuringus on küll välja toodud, et mehed ei koge neid orgasme küll nii tihti kui naised, aga mõnel on õnnestunud siiski tippu jõuda. Eriti kummaliseks teeb selle loo aga see, et treenides orgasmi saades meestel toimub küll seemnepurse, aga kõvaks selle käigus ei lähe. Ja täpselt samamoodi pole siin tegemist mingisuguste fantaasiate ega asjadega – need orgasmid lihtsalt juhtuvad, spontaanselt, keset trenni. Ja ma ei räägi siin mingisugustest jõuka pihkaritest eks, vaid tavalistest normaalsetest meestest. 

Kas seda nn jõusaali-orgasmi on võimalik siis saada kui ise soovid? Uuring väidab, et ainult väikene protsent naisi suudab teadlikult orgasmi esile kutsuda. Enim levinud harjutused, mis on orgasmi esile kutsunud ongi just kerelihaste harjutused, erinevad jalgade tõstmised, aga ka isegi lõuatõmbed ning mõned üksikud on kogenud orgasme ka joogas ja meditatsioonis. Kurat seda teab. Mina nii õnnelik pole ja minuni jõuavad need täpselt siis, kui nad ise heaks arvavad. Ja siiani pole ma igatahes suutnud aru saada, kas nende esinemise tihedust mingi asi mõjutab või mitte.

Kui ma sellest enda elukaaslasele rääkisin, siis tal läksid muidugi silmad põlema. „Ohh näita mulle ka, kuidas sa saad“. No ega ma ei saa selle jaoks mitte midagi teha. Ma ei lähe homme jalatrenni tegema plaaniga, et „jess, mul nüüd niimoodi hakkab hea, et vähe pole“. Endamisi ohkan kergendunult, et jumal tänatud, et need orgasmid pole ligi hiilinud parasjagu näiteks kükke tehes. Eluohtlik ju. Aga jah, ma võin näpu püsti tõsta, kui mul ära on tulnud, aga seda esile kutsuda ma ei oska.

Kui ma praegu seda kirjutan, siis ma endamisi juba mõtlen, et huvitav, kui ma järgmine kord Spartas trenni teen, siis kas mõni kaaskannataja mõõdab mind pilguga ja üritab ära arvata, mis hetkel ma ära saan või mitte. Päris niimoodi see ikkagi ei käi, õnneks, vist? Peale eelmist „värinat“ on möödas juba pea kuu ja mingeid multiorgasme ma jõusaalis otsimas ei käi – ma ausõna käin seal ainult trenni tegemas. Aga selles suhtes on mul jõusaaliga tõesti eriline suhe, et mina ei tea, kuidas teil on, aga minul lööb üks korralik trenn korralikult õnnehormooni lakke ja minu poolest võiks igas jõusaalis olla mitte saun, vaid üks seksinurk, kus saaks selle õnnehormooni õigesse kohta panna. Teate küll, õnnelikus kehas kasvavad lihased palju kiiremini 😉 Win-win.

Jumal tänatud, et jõusaalis me kõik näeme välja nagu alles seksmaratonilt tulnud – nägu punane, vererõhk laes, hingeldame… nii, et sa ei saa peaaegu kunagi aru, kas ma just tulin või mitte. Ja arvestades seda gorillat kükipuuris, kes üle jõusaali alati möirgab, siis minu väike ohe ja tagasihoidlik irve ei peaks reetma mitte midagi.

Minu jaoks tundub selle teema juures natukene kummaline see, et meile õpetatakse maast madalast küll erinevaid valemeid ja igasugu imetarkusi, millega pole tihti reaalses elus mitte essugi peale hakata, aga enda seksuaalsust peame me igaüks ise tundma õppima ja ise välja selgitama ja paljud ei jõuagi kunagi päris selle tõelise mina tundmaõppimiseni. Taaskord väga deep teema ja hea meelega kirjutan sellest ka mõnes järgmises postituses, aga kas pole veidi kummaline, et suurem osa meist arvab, et orgasm käib alati käsikäes seksiga ja, et orgasmi saamiseks on vaja kindlasti kuidagi genitaale stimuleerida?

Meie seksuaalsus on nii kuradima keeruline ja nii avastamata teema, et see ajab mõnes mõttes tigedaks lausa. Ma olen juba 28, aga mida vanemaks ma saan, seda rohkem ma saan aru, kui vähe ma enda kohta ikkagi tean. Miks ma pean ise Googeldama selliseid asju ja mulle mitte keegi neid kunagi rääkinud ei ole? Haige. Mis mul veel teadmata ja kogemata on? Äkki neid asju on veel nii palju ja ma ei teagi?

Rääkides seksuaalsusest üldse, siis läbi aegade kõige kurvem ja samas kummalisem lause pärineb mu ühe tuttava naisterahva suust: „Seksuaalsus ja seks üldse on rohkem meeste värk.“

Igatahes ma hea meelega loeks teie enda kogemusi seoses jõusaali-orgasmiga kas siin all kommentaarides või kirjutage mulle otse. Saame koos üksteise üle muiata 😉

25 thoughts on “Naised võivad trenni tehes orgasme saada. Jah, mina olen üks neist.”

 1. Väga huvitav postitus! Pani mõtlema ennastki, kui mõned aastad tagasi olid rasked trennid, aga ei suutnud küll välja mõelda, et oleks midagi sellist kogenud. See on samas väga huvitav kogemus ja eks alguses kindlasti ehmatab ära, aga siiski on see miski, mis ei juhtu iga inimesega. 🙂

  1. Hei! Usu mind, kui sa oleks seda kogenud, siis sa kindlasti mitte isegi ei mõtleks selle peale ja ei kahtleks. See on ikka päris selline… leebelt öeldes võimas kogemus 🙂 Aga kindlasti mitte kõikidega juhtunud, loomulikult.

 2. No jumala pekkis! Ja ma tõsimeeli mõtlesin, et olen ainuke imelik, kes trenni tehes orgasmi saab😄 jumal tänatud, et keegi lõpuks suu lahti julges teha, kuigi mingiaeg kui see esmaskordselt juhtus, siis ka googeldasin.
  Aga paraku minu harjutustest jäigi too abside harjutus ära, sest seal oli nagu aamen kirikus peale mõnda jalatõstet orgasm kohal ja no proovi siis täie hurraaga edasi teha…😀

  1. Sa ei kujuta ette, mis kommentaaride laviin mulle postkasti tuli. Nagu mul samamoodi tuli kergendustunne kohe. Kohati jäi juba mulje, et neid meiesuguseid on rohkem, kui neid, kes seda kogenud pole. Ma reaalselt arvasin samamoodi, et ma olen mingi veits nikastanud naine no 😀

 3. Jap! Mina mitte trennitaja, aastake tagasi tehes omast arust trenni, mõtlesin ka seda pinki proovida. Ja laksaki 😂😂 väga huvitav kogemus oli 😀

 4. Avastasin Sinu blogi alles ja peaks mainima, et täitsa põnev lugemine. Saab ka uusi teadmisi ja vahest muigan siin omaette.
  Selle postitusega seoses siis, haha, mulle meenus see, et kunagi kogesin orgasmi enne kui läksin kickpoksi võistlustele. Ilmselt närvid ja vererõhk jms muu kõik oli nii laes, et lõi välja, ei oskagi õelda.

  1. “…enne kui läksin kickpoksi võistlustele. ” Täpsustan, et olin juba võistluspaigas ja tegin ennast soojaks jne. Nägin vastast, pinge üleval.

   1. Ooot ooot oot. Nagu täiesti tuimalt siis puhtalt närvidest? Vot see on küll uudne asi, mida ma kuulen. Nii palju asju, mis mind naiste keha puhul üllatab. Nagu jõhker 🙂

    1. “Ilmselt närvid ja vererõhk” .. See oli tõenäoliselt adrenaliin, mis selle orgasmi põhjustas. Olen ise kogenud suurtel kiirustel ja eluohtlikes olukordades orgasmi nt tsikliga sõites. Adrenaliin läheb nii lakke, et olukorrast välja tulles lööb üle keha suur orgasmilaine. Sõidu ajal, haha. Hea, et lenksust maha ei kukkunud.
     Googeldasin ka seda ja tõepoolest, adre (endorfiinid jms) ja orgasmi vahel on seos.

 5. Ratta otsas ikka saab

  Ratta otsas kõige lihtsam kuigi seal muidugi seotud hõõrdumisega. Üleüldse kui pesu kuidagi “väärakalt” vastas on siis võib suht igal pool saada, kasvõi telekat vaadates aga taaskord on põhjuseks “õige hõõrdumine”. Niisama puhtalt lihaste pingutamisest just jõusaalis ei olegi saanud kuigi oskan juba ette kujutada mismoodi saadud on. Seda kõhulihaste pingutamist saab ka voodis teha kasvõi misjonäris kui hoida kahe käega kõvasti mehelt ümbert kinni või puusadest (mehel ka siis mõnus kuna tunneb seda kuidas naine teda tahab). Mul mõnikord hakkab pärast tulemist paha lausa kuna pingutasin niii pikalt kõhulihaseid ja no seksi ajal ei mõtle. Hea kõhulihaste trenn, annab tunda ikka. Samamoodi saab ka laua peal seksides kui istuda laual jalad üleval, aga seal juba rets kõhulihaste burn, et üritan võimalikult kiiresti orgasmi esile tuua, sest muidu kõhulihased liiga valusad.
  Andsid hea mõtte ikka, peaks jõukas ära proovima. Huvitav kui paljud naised nüüd seda harjutust jõusaali tegema lähevad?

  1. Lisamärkusena see, et selle kõhulihaste pingutamisega esilekutsud orgasmi saamiseks ei pea üldse mingi trenni inimene olema. Lihtsalt mida arenenumad kõhulihased seda lihtsamini saad kontrollida, sest tunnetad lihast ja oskad neid alumisi lihaseid pingutada. Mina pole üldse trenni tegija aga võin ikka paari minutiga tulla. Practice, yo.

  2. MA kardan, et sinna masina taha enam naljalt ei saa 😀 😀 hahahaa.
   Tead, kuidas mu silm puhkab, kui ma loen, kui vabalt sa kirjutad ja sellistest asjadest räägid. Nagu aitäh sulle selle avatuse eest.
   Ja ma ei saaks olla sinuga rohkem nõus 🙂

 6. Pole küll trennis niimoodi “vedanud”😁, aga teema täitsa tuttav. Minu puhul toimivad näiteks massaaž (klassikaline seljale või õlavöötmele) – ei mingit õnnelikku lõppu, aga võta näpust! Ja mis kõige veidram, samuti toimib ka kulmude kitkumine……et, kui veidraks saab veel asi minna?🤣

  1. Selg on minu meelest väga erogeenne tsoon – päriselt! Samamoodi näiteks kõrvad ja kael. Aga kulmude kitkumine? Helll naine, mida? See on ju max valus. Mina nutan selle ajal. Aga no täiesti hullumaja eks, mida see keha nagu siis mõtleb 🙂

 7. Seda postitust ja neid kommentaate lugedes peaks vist rohkem trenni kebima ja selle kõhulihaste harjutuse ka lõpuks ära proovima. Äkki näkkab ka 😁

  1. Mulle peakski tulema see aasta kõhulihaste auhind vms. Motiveerin siin kõige kõrgemal tasandil naisi 🙂

 8. Been there done that

  No aasta oli vist 2014 kui esimest korda kogesin, siis üks kutt kunagi veits aega peale seda rääkis midagi mingist videost, kus naine sai abse tehes ja küsis, et kas sul ka sellist situatsiooni olnud.. Ütlesin jep, päris veider!
  Ja on juhtunud nii rulliga rullides kui ka jalatõstete ajal. Mingi harjutus oli veel aga ei tule enam meelde täpselt!

  Nooremana oli ka nii, et seks ja orgasmid tundusid meestepärusmaa aga mida rohkem õpid oma keha ja lihaseid kontrollima, siis pms istudes ka võimalik saada 😀 loog, et need pole nii tugevad ja võimsad kui muidu!

  1. Täpselt nii. Ma arvan, et see koer ongi maetud vist sinna, et mida parem kontroll sul oma keha ja lihaste üle on – seda kiiremini need asjad juhtuda saavad. Mul mees vaatas suurte silmadega kõrvalt, kui talle seda rääkisin. Aga no ma olen üleüldse veider inimene ja minu puhul on kõik normaalne 😀

 9. Okei. No mul on kodus olnud alati lõuatõmbe pulk lae all. Kui enam tõmmata ei jõudnud, siis hüppasin end üles ja lasin aeglaselt alla. Jalad hästi ristis tugevast ja vahest tahtsin pulgast hammastega kinni hoida, sest jalad risti tuleb seal orgasm âra. Pingutasin elu eest et end üleval hoida ja see pinge kogu kehas… Esimene kord olin shokis. Teine kord proovisin uuesti ja näe, jälle 😅 ja bodypunpis sain ka kunagi peaaegu, aga see harjutus lõppes just ära ja ei jõudnud tulla 😄

  1. Kusjuures see lõuatõmbe värk samamoodi ju – hoiad ennast max pingutusega seal lae all ja kõhulihased on töös. Endal päris niimoodi pole õnnestunud saada, aga jaaaaa! Gaad, te ei kujuta ette kui palju kergem mul endal hakkab, kui ma tean, et ma pole enda nö “murega” üksi 🙂 Meid on veel! Helllyeaaaa!!!

 10. Heii!

  Otsisin ükspäev su lehel uut postitust ja mõtlesin, et kuidas ma alles nüüd selle avastasin…

  Istun diivanil ja mees kõrval ja hakkan juba pealkirja lugedes korralikult muigama ja naerma ja ei saa seda mitte kuidagi ära, mees vaatab, et mis toimub, näitan pealkirja ja ta küsib, et tahad jõusaali minna v?

  Mul oli täpselt sama kogemus ja täpselt sama masinaga!
  Kuna ma regulaarne jõuka inimene pole siis kahjuks rohkem pole seda juhtunud. Õnneks oli tegemist sellise pinnapealse orgasmiga ja keegi teine midagi aru ei saanud kõrvalt, aga üllatunud olin küll väga ja jooksin korra vetsu peitu, et aru saada, mis see nüüd siis just oli😁
  Äge igaljuhul!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga