Mis mind ootab?

3 nädalat intensiivset väljakutset, mis paneb aluse sinu uuele elustiilile. Me õpime koos, kuidas toituda, treenida ning muuta enda mõtlemist, et tulemused oleksid püsivad ja jätkusuutlikud. Me õpime, kuidas saavutada elu parim vorm igaveseks ajaks, mitte ainult kuni suveni või uue dieedini.

Tee kaasa kõike enda tempos. Kõik materjalid jäävad sulle ka väljakutse lõppedes alles. Kogu väljakutse ajal olen sulle nõu ja jõuga toeks, teeme grupikõnesid ning arutame läbi tekkinud takistusi toetavas Facebooki kommuunis.

Mis väljakutse maksab? 29.90€ – tühine investeering sinu tuleviku heaks.

01.

Kui ma olen juba Community liige, kas siis pean väljakutse lisaks ostma?

Ei pea. Kõik Community paketiga liitujad saavad väljakutses osaleda tasuta. 

02.

Ma ei saa treenida, kas saan endiselt osaleda?

Väljakutses valid sa ise, kas soovid teha koduseid treeninguid, jõusaalitreeninguid või lihtsalt liikuda aktiivselt väljas. Treeningkohustust kellelgi ei ole. 

03.

Kui mulle toitumiskava ei sobi, mis edasi?

Toitumiskavast leiad sa palju alternatiive ning rohkelt retsepte, mis peaks ka kõige valivama maitse rahuldama. Asenduste tabeliga saad endale sobivamad koostisosad menüüsse lülitada. 

04.

Kas Facebooki konto on vajalik?

Jah. Kogu väljakutse info, kavad, kõned, materjalid edastan sulle läbi Facebooki. Väljakutse oluline osa on toetav grupp, millest sa ei taha ilma jääda.

05.

Millal saan materjalid kätte?

Hiljemalt 1.10 leiad sa kõik vajalikud materjalid Facebooki grupist, et sa oleksid 2.10 valmis alustama. 

06.

Kas ma pean kuidagi valmistuma?

Kõik, mis sul vaja läheb, on usk endasse ja minusse ning suured asjad hakkavad juhtuma. Sa ei pea olema mitte kuidagi valmis. Igasugune stardipunkt on okei.

Kui sa soovid liituda KaisaFitness Communityga ja saada tasuta juurdepääs Body Goal väljakutsesse, siis saad liituda siin.

Minuga koos õpid sa elama uut elustiili, mitte vaevlema uue dieediga.

Kui sa oled väsinud alustamast iga aasta uuesti ning tahad teada, kuidas on võimalik ilma nälgimata 365 päeva aastas vormis olla, siis see väljakutse on täpselt sinule!

Kaisa Kuusnõmm

Kaisafitness.ee

Oled sa valmis teada saama, milline su ideaalkeha tegelikult välja näeb?

Pane ennast valmis – see on sinu viimane algus! See siin on sinu uue elu algus.

Kas sa oled valmis võtma vastutust enda elu eest ja lõpuks ometi jõudma sinna, kuhu alati unistanud oled?

PS! Kui sa soovid elumuutvat kingitust ka enda sõbrannale või emale, siis kirjuta mulle personaalse kinkekaardisooviga: kaisa@kaisafitness.ee