KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Algajale treenijale sobib kõige paremini Bikini Beginner treeningprogramm. Kui see on edukalt lõpetatud, siis võib asuda juba Bikini X Body 1.0 & 2.0 programmide juurde.

Programmid eeldavad, et sinu jõusaalis oleks olemas hantlid, kangid, plokksüsteem, Smith fikseeritud kang ning põhilised treeningmasinad. Kui sinu jõusaalis puudub midagi, siis ära muretse – kirjuta info@kaisafitness.ee ja ma leian sulle vajalikud asendused. Piiratud varustus ei saa kindlasti probleemiks.

Kohe pärast programmi eest maksmist näed sa enda treeningprogrammi MINU KONTO alt.

Kogu vajaliku info toitumise ja toitumiskavade kohta leiad privaatsest Facebooki grupist, mille lingi sa saad kohe peale maksmist enda e-mailile. Ole hea ja kontrolli palun enda Spämmikausta, kui sa kirja ei leia.

Toitumiskava jälgimine ei ole kohustus, küll aga soovitan seda alguses kindlasti teha.

Lisaks toitumiskavale on võimalik jälgida enda makrosid või rakendada taldrikureeglit.

Minu toitumiskavad pakuvad piisavalt variatsioone ja asendusi, et seda saavad edukalt rakendada nii veganid kui vegetaarlased. Toitumiskava lõpust leiad hulganiselt variatsioone, kuidas asendada liha või vastupidi – kuidas muuta lihavabad retseptid lihaarmastajale kohaseks.

Programme ma uuendan vastavalt nõudlusele. Ära muretse – sellist momenti, kus sul ühel hetkel kõik programmid läbitud saavad ei teki. Mida rohkem sa arened, seda rohkem ma pakun sulle, et areng saaks jätkuda.

Küsimuste korral pöörduda info@kaisafitness.ee

Sinu treeningkava on disainitud põhjusega selliselt, nagu see on. Tihti rohkem ei ole parem. Palun jälgi täpselt minu ettekirjutusi.

Kui sul tekib probleem mõne harjutuse sooritamisega või sinu jõusaalis puudub vajalik varustus, siis kirjuta info@kaisafitness.ee ja leiame lahenduse.

Kui sul on tehnilisi probleeme, siis kirjuta info@kaisafitness.ee ja me leiame lahenduse.

Membership Elustiil Paketiga ei kaasne mitte mingit siduvat lepingut. Sa saad enda liitumise lõpetada ükskõik millal MINU KONTO alt. 
Kehtiva liitumisperioodi lõpuni saad endiselt treeningutele ligi.

Membership Elustiil Paketiga pääsed sa ligi kõikidele treeningprogrammidele senikaua, kui otsustad liitumise lõpetada.

Kõikidele teistele ühekordsetele programmidele pääsed sa ligi 10 nädalat alates ostu sooritamisest.

Meie kehad ei ole masinad. Lisaks kaalunumbrile on oluline jälgida enda progressi ka piltide näol. Tihti kaal seisab, aga pilt muutub aina paremaks. Kui sa jälgid 100% enda toitumis- ja treeningkava, siis võid olla kindel, et muutused tulevad. Palun kannatust.