KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

KaisaFitnessiga liitudes ei kaasne mitte mingit siduvat lepingut. Sa saad enda liitumise lõpetada ükskõik millal MINU KONTO alt. 
Kehtiva liitumisperioodi lõpuni saad endiselt treeningutele ja communityle ligi.

Absoluutselt! Lisaks jõusaalitreeningutele leiad sa minu juhendamisel KODUTREENINGUD. Vastavalt varustusele, ajale ning lihasgrupile vali lihtsalt endale trenn välja ja mina juhendan sind terve aja.

Kohe pärast KaisaFitnessiga liitumist näed sa enda treeningprogramme ALUSTA SIIT lehelt.

Algajale treenijale sobib kõige paremini BIKINI BEGINNER treeningprogramm. Kui see on edukalt lõpetatud, siis saad vastavalt enda eesmärkidele liikuda juba kas Bikini Burn, Bikini Build või Bikini Sculpt programmide juurde.

Programmid eeldavad, et sinu jõusaalis oleks olemas hantlid, kangid, plokksüsteem, Smith fikseeritud kang ning põhilised treeningmasinad. Kui sinu jõusaalis puudub midagi, siis ära muretse – kirjuta kaisa@kaisafitness.ee ja ma leian sulle vajalikud asendused. Piiratud varustus ei saa kindlasti probleemiks.

Samuti sul on alati võimalus kasutada videojuhistega kodust treeningkava või minu juhendamisel KODUSEID TREENINGUID.

Kui sul tekib probleem mõne harjutuse sooritamisega või sinu jõusaalis puudub vajalik varustus, siis kirjuta kaisa@kaisafitness.ee ja leiame lahenduse.

Sinu treeningkava on disainitud põhjusega selliselt, nagu see on. Tihti rohkem ei ole parem. Palun jälgi täpselt minu ettekirjutusi, muidu ma ei saa sulle garanteerida parimat tulemust.

Kogu vajaliku info toitumise ja toitumiskavade kohta leiad PRIVAATSEST FACEBOOKI GRUPIST, ning allalaetavad toitumiskavad leiad sa ka Kaisafitness.ee platvormilt ALUSTA SIIT lehelt.

Logi sisse enda kontole Kaisafitness.ee ning ava menüüst “RETSEPTID

Toitumiskava jälgimine ei ole kohustus, küll aga soovitan seda alguses kindlasti teha.

Lisaks toitumiskavale on võimalik jälgida enda makrosid või rakendada taldrikureeglit.

Minu toitumiskavad pakuvad piisavalt variatsioone ja asendusi, et seda saavad edukalt rakendada nii veganid kui vegetaarlased. Toitumiskava lõpust leiad hulganiselt variatsioone, kuidas asendada liha või vastupidi – kuidas muuta lihavabad retseptid lihaarmastajale kohaseks.

Kui sul on tehnilisi probleeme, siis kirjuta kaisa@kaisafitness.ee ja me leiame lahenduse.

KaisaFitness liitumisega pääsed sa ligi kõikidele treeningprogrammidele senikaua, kui otsustad liitumise lõpetada.

Meie kehad ei ole masinad. Lisaks kaalunumbrile on oluline jälgida enda progressi ka piltide näol. Tihti kaal seisab, aga pilt muutub aina paremaks. Kui sa jälgid 100% enda toitumis- ja treeningkava, siis võid olla kindel, et muutused tulevad. 

Sinu kaardi pealt läheb iga kuu samal kuupäeval liitumise eest tasu maha, senikaua kuni sa oled KaisaFitnessiga liitunud.

Jah! Kõik Kaisafitnessiga liitunud saavad minuga isiklikult suhelda Facebooki sõnumites ja Chatis ning meilitsi. Olen sulle kogu sinu teekonna ajal toeks.

Logi sisse enda kontole Kaisafitness.ee ning MINU KONTO alt saad liitumise iga kell tühistada.