Teenused

PERSONAALTREENING

Iga inimene on erinev, kuid treenerina oskan ma lähtuvalt sinu taustast ja eesmärgist valida just sulle vajaliku treeningutüübi ja koormuse.
Ma õpetan sulle selgeks õige harjutuste tehnika, määran sobiva koormuse ning õpetan paremini tunnetama oma lihaseid.
Treeningus lähtun sinu eesmärgist – olgu selleks üldfüüsiline treening, nõrgemate lihasgruppide järeleaitamine, kaalulangetamine või jõu- ja lihasmassi suurendamine.
Kui tunned, et sinu areng treeningutel on aeglustunud või seisma jäänud, sa ei leia motivatsiooni või sa ei tea täpselt, milliseid harjutusi peaksid tegema, siis tule minuga koos trenni ja viime sind treeningutes edasi.

Kui sa pelgad treeningusse tulla üksi ja soovid trenni tulla koos kaaslasega, siis haara ta rõõmsalt kaasa. Trenn maksab teile kokku 80€ (ühe inimese trenn 40€).

 

 

TREENINGKAVA

Treeningplaani koostamisel võtan arvesse sinu vanust, sugu, varasemat kokkupuudet spordiga, elustiili, vigastusi ning võimalikke terviseprobleeme.
Ma pean oluliseks just sinu individuaalseid võimeid ja tausta. Koostöös sinuga määran harjutused ja koormuse, mis toetavad just sinu eesmärki.
Ei loe, kus hakkad treenima ‒ kas kodus, spordisaalis või metsarajal, kava ehitan üles vastavalt sinu soovidele.

Maksimaalse tulemuse saamiseks sooviksin sinuga ka kava koos läbi teha, et olla kindel, et oled harjutuste tehnika selgeks saanud ning valmis iseseisvalt treenima. Mõnel juhul on vaja ka rohkem kordi kohtuda. 
Kui kohtud minuga personaaltrennis vähemalt 3x, on kava sulle TASUTA.

 

 

TOITUMISKAVA

Korrektne toitumiskava on keha muutmise ja tervisliku elustiili alus. Ka juba ainult õige toitumisega saab langetada kehakaalu, põletada rasva ning saavutada parem ja energilisem enesetunne.
Tervislik toitumine ei pea olema raske või üksluine. Kõik toitumiskavas olevad toidud on kodused, mis tähendab seda, et toitude valmistamine on kiire, mugav ning koostisosad on kättesaadaval igast toidupoest. 
Minu koostatud toitumiskava tagab keha varustamise kõigi vajalike toitainetega õigel ajal ja õiges koguses. Sul kaovad liigsed isud, kiireneb ainevahetus ning võid avastada, et saad süüa hoopis rohkem kui enne: kõht on täis ja kaal liigub soovitud suunas. Toitumiskava panen kokku detailselt, arvestades just sinu vajadusi, päevakava ja eesmärki.

 

 

KONSULTATSIOON

Konsultatsioon on parim viis saada sinu kohta infot (ja vastupidi). See on meie esimene kohtumine, olgu sinu eesmärk alustada treeningutega treeneri juhendamisel, individuaalselt kava järgi või hakata tervislikult toituma.
Vestluse käigus õpin sind tundma ning koos seame eesmärgi, mis lähtub su soovidest. Konsultatsioon sobib ka inimesele, kes tahab lihtsalt rohkem teada saada tervislikest eluviisidest ning treeningu ja toitumise põhimõtetest. Vestluse käigus omandatud infole tuginedes on püstitatud eesmärgini jõudmine tõhusam.
Kui sa ei soovi hakata kava järgi toituma ja treenima, vaid soovid põhitõed endale selgeks teha, siis on konsultatsioon sinu jaoks parim valik.

 

 

5x PERSONAALTRENN 250€

 • Tasuta treeningkava
 • Enesetunne paraneb ning energiat on rohkem
 • Uued harjutused hakkavad juurduma ning tehnika on saamas selgemaks
 • Esimesed edusammud on näha

10x PERSONAALTRENN 400€

 • Tasuta treeningkava
 • Jagan näpunäiteid treening- ning toitumiskava muutmiseks ning edaspidiseks iseseisvaks jätkamiseks
 • Energiat on rohkem, enesetunne ning unekvaliteet on parem
 • Uues harjutused on tehniliselt selged ning oled valmis iseseisvalt soovi korral jätkama
 • Edusammud on selgelt näha 
 • Motivatsioon ning enesekindlus on kõvasti tõusnud

ELUSTIIL PAKETT 150€/kuus (koostööst alates 6.kuust)

 • Tasuta treeningkava (ja ajas selle muutmine)
 • Tasuta toitumiskava (ja ajas selle muutmine)
 • Online 24/7 tugi
 • Kaalugraafiku jälgimine
 • Igakuised kokkusaamised motivatsiooni hoidmiseks
 • Mitte keegi pole saavutanud ideaalvormi paari kuuga. Mina olen igal sammul su kõrval. Nõustan sind, annan motivatsiooni, hoian kätt pulsil. Ükskõik, kui suur ja hullumeelne su plaan on – me saame sellega koos hakkama! Muudame sind terveks ülejäänud eluks ning muudame tervisliku toitumise ja treeningud sinu elustiiliks. Minust saab edaspidi mitte ainult sinu treener, vaid mentor, sõbranna ning tugiisik.

 

NB! Treeninguid annan Sparta Spordiklubis ning klubikülastus tuleb tasuda lisaks vastavalt hinnakirjale.