Minust

Ma olen kutsetunnistusega personaaltreener, ma olen võistlev bikinifitnessi sportlane, ma olen Eesti Karikavõitja, ma olen sotsiaalmeedia influencer, ma olen kõrgharidusega raamatupidaja, ma olen õppinud ülikoolis matemaatikat, ma olen…

Ma olen kõike seda eelnevat, aga lisaks sellele veel õde, tütar, elukaaslane, sõbranna, kassiemme enda Briti kassihärrale ja üleüldse üks väga aktiivne ja püsimatu hing. Ma võin sind esialgu hirmutada, aga varem või hiljem sa hakkad mind armastama.

Ma olen terve elu olnud ebasportlik, täielik lödipüks. Ma olen läbi teinud küll toitumishäired ja küll depressiooni. Ma tean seda kõike! Ma olen olnud endaga põhjas ja ma olen olnud endaga mäel. Ma olen olnud paadunud suitsetaja ja elupõletajast pidutseja. Ma olen olnud see lödi kontorirott… Ma olen teinud enda elus läbi rohkem, kui sa ette oskad kujutada. Ja just sellepärast ma olengi siin, et jagada sinuga enda kogemusi.

Kui sa minu blogi lugema hakkad, siis sa pead arvestama, et ma olen sinuga kuradima aus! Sa ei kuule minult läbi lillede ninnu-nännu vatijuttu, vaid ma hakkan sulle rääkima, kuidas asjad tegelikult on… ja ma juba hoiatan ette, et kõik minu postitused ei hakka sulle meeldima. Aga ma ei olegi siin, et sulle meeldida. Ma olen siin, et rääkida sulle otse ja omadega, kuidas minu maailmas asjad toimivad.

Sa pead teadma, et ma olen Kaisa. Ma olen Abneri Kaisa… ma olen kõige madalama ja valjema häälega naine ruumis. Sa kuuled mind palju varem, kui sa mind näed ja ma olen kõige sõbralikum ja toredam inimene, kui sa ükskord enda eelarvamustest üle saad. Ma ei ela kodus, vaid Sparta Spordiklubis. See on esialgu kõik, mida sa teadma pead.

Teie Kaisa