Miks minu retseptiraamat?

Tahad jõuda elu parimasse vormi, aga oled veendunud, et tervislikud toidud on kas igavad, maitsetud, kallid või võtavad liiga kaua aega valmistamiseks?

Ma ei ole osav kokk, mul pole aega köögis pikalt vaaritada ja ma ei taha palju kulutada toidule. Küll aga ma tahan olla heas vormis ning pakkuda enda kehale parimat toitu.

Kui sa soovid, et tervislikud toidud valmiksid kiirelt, oleksid sealjuures maitsvad ning rahakotisõbralikud, siis on see retseptiraamat mõeldud just sulle.

Kõik retseptid koosnevad võimalikult lihtsatest ning vähestest koostisosadest ning on jõukohased kõigile valmistamiseks.

Mida sisaldab minu retseptiraamat?

– 50+ erinevat retsepti hommiku-, lõuna & õhtusöögiks ning vahepalaks. Sinna kuuluvad näiteks burger, pizza, pelmeenid, pokebowl, šokolaadikook, kohupiimavorm, jäätis jne.

– Toitumise ABC, mis õpetab pakendite sisust, kaloritest ja makrotoitainetest arusaamist ning kummutab erinevaid toitumise müüte.

– Nipid, kuidas hoida kokku preppimisel aega ning valmistada kasvõi terveks nädalaks toidud ette.

– Õpetused, kuidas arvestada endale toidukoguseid, kui valmistad süüa kogu perele.

– Asendused toiduainetele, ehk kuidas muuta menüü just endale sobivaks ning vältida üksluisust. Asendused teevad retseptiraamatu toitumiskava jälgimise lihtsaks kasvõi välismaal viibides.

Kuidas retseptiraamatut kasutada?

Logi sisse kaisafitness.ee lehele enda kontoga ning kasuta kalorikalkulaatori abi endale sobiva kaloraaži arvutamisel. 

Olenevalt sinu eesmärgist (kaalu tõstmine, säilitamine, langetamine), saad sa valida endale sobiva kaloraažiga retseptiraamatu.

Kõikidel retseptidel on juures kaloraaž, juhul kui soovid ise enda kavas kohandusi teha. 

Ostes retseptiraamatu, pääsed sa ligi 1600kcal, 1750kcal, 1900kcal, 2050kcal, 2200kcal või 2350kcal toitumiskava põhjal raamatule PDF vormis, mille saad koheselt alla laadida ja kasutusele võtta. Lisaks veel juurdepääs Toitumise ABC juhendile.

Mina soovitan omalt poolt kava välja printida – nii on seda mugavam jälgida ja endale märkmeid teha.

Retseptiraamatu hind on 49,90€

Mõned näited retseptide kohta: