Kui ainult toitumiskava järgimine või treeningute tegemine tooks naistele nende unistuste keha, siis oleksid kõik naised enda elu parimas vormis ja endaga rahul. Ometigi see nii pole...
Saladus peitub milleski enamas.
Kaisa Kuusnõmm
kaisafitness.ee

On aeg muuta enda elu jäädavalt!

Sinu füüsiline keha on alati tagajärg. Et muuta jäädavalt enda keha, on vaja muuta jäädavalt enda mõtlemist, enda suhtumist, enda prioritiseerimist. Naine, kes peab endast lugu, kohtleb ka automaatselt enda keha hästi ning muutused tulevad kergusega. Täpselt nii! Mitte ükski asi, mida sa pead punnitades tegema, ei jää püsima. 

Kui sa oled väsinud jo-jotamisest, iga natukese aja pärast uuesti alustamisest ja pidevast näljatundest uute imedieetidega, mis nagunii ei toimi, siis las ma õpetan sulle, kuidas sa saad kergusega muuta alatiseks enda mõtlemist ning nautida kogu protsessi.

See siin on sinu viimane algus. See siin on sinu edasise teekonna esimene samm. Esimene samm saavutamaks lõpuks ometi oma unistused.


Mis tagab Sinu õnnestumise?

Toitumiskava ja soovi korral treeningkava

Sa saad ülilihtsate ja kiirelt valmivate toitude retseptid ning lihtsalt järgitava toitumiskava, mis aitab sul varustada enda keha parima kütusega. Ja siinkohal me ei räägi igavatest "salat + liha" toitumiskavast, vaid juba paljude lemmikuks kujunenud KaisaFitnessi kava koos kõige mõnusamate koduste toitudega. Lisaks on sul võimalus (mitte kohustus) teha kaasa nii jõusaalitreeninguid kui koduseid treeninguid. Seda kõike koos videojuhiste ning õpetustega.

Toetav Facebooki kommuun

Palju lihtsam on liikuda edasi, kui sa tead, et sa pole ainuke. Toetavast grupist leiad sa mõttekaaslased ning hoiad ennast rajal. See jõud, mis paneb naisi üheskoos tegutsema, on lihtsalt võimas! Jagatud mure on pool mure ning ühtsest kommuunist leiad sa endale mõttekaaslased mitte ainult kolmeks nädalaks, vaid kogu eluks.

LIVEd, videod ning minu abi ja nõu

Olen kogu teekonna vältel sulle toeks ning aitan sind, kui sa peaksid endaga jooksma ummikusse. Lisaks sellele olen LIVEde vahendusel grupis kogu aeg olemas ning puudutan teiega koos läbi kõige kriitilisemad teemad ning arutame läbi kõikide naiste murekohad. 

Kõikvõimalikud toitumishäired, motivatsioonipuudus, madal enesehinnang, enese vihkamine - ka kõige karmimad teemad saavad vastused.
Lisaks edastan sulle nii video kui kirjatükkide vahendusel info, mida sa vajad enda teekonnal projekti ajal ning ka iseseisvaks jätkamiseks.

Mindseti ja enda häkkimise materjalid

Kõik saab alguse sinu peast ja enda mõtteid ja suhtumist saad sa ise juhtida. Seda on tihti vaja natuke aidata, aga varem või hiljem saab igaüks selle selgeks. See, kuidas sa näed ennast, see peegeldub välja. Ma varustan sind materjalidega, mis aitavad sul pildi endast muuta paremaks, mistõttu näed sa ka automaatselt parem välja, langetad paremaid valikuid ning liigud enda unistuste minale lähemale. Kogu protsess toimub seest välja - kui sinu mõtlemine muutub, muutub ka sinu füüsiline keha.

Lisainfo:

Õnnestumise tagab 95% mõtteviis ning 5% see, mis elu sulle toob. Otsusta, et seekord sa õnnestud! Mina toon sulle selle ülejäänud 5%.

Kingi kallile inimesele kogemus, mis muudab tema elu

Kinkekaardi soetamiseks kirjuta mulle kaisa@kaisafitness.ee ning ma saadan sulle kauni kujundusega BodyHack kinkekaardi või edastan koos ilusate soovidega selle isiklikult kingituse saajale.

Eelmised muutujad:

Ole järgmine edulugu! Las ma aitan sind.