Mis on Bikini Body Challenge?

Bikini Body Challenge on online tervislike eluviiside väljakutse, mille eesmärgiks on tekitada elustiili muutvad harjumused, tegeleda nii toitumise korrastamise, kui Mindseti muutmisega.

Väljakutse põhifookuses on toidulaua tervislikuks muutmine ning läbi selle enda elu parima vormi saavutamine. Ei öelda asjata, et vormi paranemine oleneb 80% toitumisest ja 20% treeningutest. Halbu valikuid toidulaual ei ole võimalik kompenseerida treeningutega.

Väljakutse sobib nii täiesti algajale, kes pole varem ennast kurssi viinud toitumise põhitõdedega kui ka väga teadlikule toitujale. Täpselt samamoodi sobib Challenge neile, kes soovivad toitumise korrastamisega rasva põletada kui ka neile, kelle sooviks on vormi hoidmine või kehakaalu tõstmine. Paneme koos paika eesmärgid ja hakkame nende suunas tegutsema!

Mida sisaldab Challenge?

Väljakutse sisaldab lihtsasti valmistatavaid retseptipõhiseid toitumiskavasid, koos õpetuste ning suurel hulgal variatsioonide ja asendustega, et igaüks leiaks endale just temale sobivad toiduained ja kooslused.

Lisaks sellele jagan ma soovitusi väljas söömiseks ning neile, kes ei soovi toiduaineid kaaluda või kavasid jälgida. Samamoodi jagan näpunäiteid neile, kes soovivad kavade asemel kasutada näiteks MyFitnessPali või mingit muud toitumise jälgimise rakendust.

Väljakutses õpid sa arvutama endale sobivat kaloraaži ja makrosid ning saad vajalikud teadmised, kuidas jätkata ka peale väljakutset iseseisvalt.

Terve väljakutse aja saad sa toetust, motivatsiooni ja nippe ka teistelt osalejatelt privaatsest Facebooki grupist. Lisaks sellele teeme iganädalaseid LIVE ülekandeid ning jagan soovitusi ja nippe aktiivseks liigutamiseks soovijatele.

Oled valmis saavutama enda parimat vormi?

Võta vastu väljakutse, liitu enesekindlate ja teadlike naistega ning saavuta lõpuks ometi enda eesmärgid. Mina ja teised naised oleme sulle toeks! Koos on lihtsam!

Programm kestab 13.09 – 3.10.2021, kuid sina saad teadmised, mis aitavad sul jätkata enda elustiili muutmist ka peale antud programmi.

Programmi hind 39.90€

Lisaks sellele aitavad motivatsiooni hoida ka eksklusiivsed auhinnad väljakutse koostööpartneritelt ning kõik soovijad saavad (kuid ei ole kohustatud) ennast proovile panna Before&After võistluspiltide jagamises.

Peale liitumist leiad sa enda e-maililt koos arvega kogu vajaliku info.