Andsin kulmude püsimeigile teise võimaluse

Kes veel kursis ei ole, siis ma olen blondiin… JAH! See kõikide “lisadega” blondiin ehk peale selle, et mu juuksed on lumivalged, on valged ka mu kulmud ja ripsmed. Ja iga endast lugupidav naine teab, et kulmud raamivad meie nägu ning ilma kulmudeta silmad justkui kaovad kuskile ära.

Ja ma olen neid kulmusid endale joonistanud nii kaua, kui ma mäletan üldse enda mingisugust meikimise ajalugu. Huhh, tagantjärgi on päris hirmus mõelda…teate ju küll seda peenikeste kulmude ajalugu ja kui õudsaid asju me endale näkku joonistanud oleme. Aga see selleks. Peale enda jaoks trenni avastamist muutus asi kriitiliseks. Ma ärkasin igal hommikul üles, et endale kulmud joonistada ja peale trenni need olid jälle teadmata kadunud. No ei ole tore! Ja mõned aastad tagasi ma võtsingi pähe, et ma tahan endale kulmude püsimeiki. Aitab küll! Minu negatiivsest kogemusest võite pikemalt lugeda blogipostitusest (SIIN)

Ühesõnaga kuna minu näol on tegemist ühe eriti “Albiino” inimesega, siis minu tavapärane rutiin oli selline, et umbes 2x kuus ma värvisin keemiliselt enda kulmusid, et enda lumivalgetele karvadele mingisugustki värvi peale saada ja et peale rasket trenni ma päris kulmudeta naksitrall ei oleks ja siis igal hommikul värvisin ilusa kuju pliiatsiga peale. Aga no siililegi selge, et see on nii julmalt tüütu ja kuna ma pole päris selline peegli ees istuja ka, siis läksingi ja tegin endale püsimeigi. Otsustasin kohe 2 kärbest ühe hoobiga lüüa ja tegin endale püsimeigiga kulmud ja lainerijoone ka. See kogemus oli aga niivõrd valulik ja ebameeldiv, et hooldusesse ma ei läinud ja sisuliselt sellest püsimeigist pole mul enam haisu ka küljes mitte.

Siis aga helises ühel hommikul mu telefon ja sõbranna teatas, et oli läbi Facebooki võitnud endale ja minule tasuta kulmude püsimeigi. Loogiline, et alguses ma suhtusin sellesse väga skeptiliselt, sest olin juba niivõrd negatiivse kogemuse saanud, aga otsustasin ikkagi minna. Mõtlesin, et olen maru kaval ja lasen sõbrannal enne alustada ja siis vaatan kõrvalt, kas ise üldse lasen nõela enda ligi. Ja samas, midagi ma ju maksnud ei ole, kui hakkab uuesti mingi tsirkus peale, siis tõusen lihtsalt püsti ja head aega! Kaotada pole mitte midagi.

Mis tegelt sai? Praegugi veel ajab naerma… Tegemist oli nii laadna protseduuriga, et aina rohkem ma ei saa enda peas aru, mis mul tookord seal aastaid tagasi ühes teises stuudios juhtus.

Protseduur nagu protseduur ikka. Lendad letti, räägid ära enda soovi ja siis pannakse plaan paika. Kuna mina jään enivei enda kulmusid keemiliselt värvima ja mul on ka ilusti kulmukarvad olemas, siis pole mõtet mulle kulmukarvatehnikas kulmusid teha. Viimast peaks eelistama just need, kellel on kulmukarvasid vähe, kulmud hõredad või puuduvad sootuks. Mingil põhjusel valiti mulle eelmises salongis just kulmukarvatehnika? Ära küsi, ma ei tea… Siis joonistatakse ilusti soovitav kulmukuju, et klient ikka aru saaks, mida talle tatoveerima hakatakse ja siis lõpuks valitakse värv. Nagu tavalisegi tatoveerimise puhul.

Minu “before ja after”

Mina soovisin enda loomulikule kulmukujule võimalikult sarnast kuju, sest ma olen näinud liiga palju naisi, kes joonistavad endale küll ideaalse kulmukuju, aga neile näkku vaadates sa saad aru, et midagi oleks nagu valesti. No looduse vastu päris sõdida pole mõtet. Ja värviks kõige tumedam pruun, sest olen neid ise alati tumepruuniks värvinud ja teadsin juba varem, et need kuluvad nagunii palju-palju heledamaks. Siinkohal soovitan musta värvi mitte valida, sest too kulub kas halliks või siniseks ja uskuge mind – te ei taha neid siniseid kulmusid endale 🙂

Aga nagu alati, siis juhtus ka seekord, et midagi peab ju minuga metsa minema. See marker, millega enne kulmukuju paika pannakse, et tatoveerija ilusti kulmude turse korral ka aru saaks, kuhu mida tatoveerida, lihtsalt ei hakanud mu nahale. Ja tee, mis sa teed, ei hakka peale! Ja ei hakanudki! See tähendas aga seda, et sisuliselt iga natukese aja tagant oli vaja jälle ilusti koos peegli ees kulmu pliiatsiga ette joonistada ja koos jälgida, et kulmukuju tuleks ikkagi see, mis algul paika sai pandud ja et eelkõige mina ise, oleks tulemusega 100% rahul. Tegelikult ega sellest midagi hullu polnudki, lihtsalt aega võttis asi 2x kauem, kui igal teisel inimesel oleks võtnud.

Aga kas siis oli valus? Kas lõi paiste? Ma siiamaani ei suuda uskuda, aga valus ei olnud absoluutselt! Mitte grammi ka. Kas see oli see valuvaigistav geel või ma olen lihtsalt maru kõva eit, aga valu mina ei tundnud. Jah – eks ikka on ebamugav kui keegi nõelaga sind nokib ja see masin põriseb ka kõrva ääres üsna ebameeldivalt, aga valus see ei olnud. Ja kui eelmises salongis käies lõid mu silmad nii paiste, et ma käisin järgmised 5 päeva külmutatud hernekottidega ringi, siis seekord läksin õhtul isegi sünnipäevale. Täiesti köömes!

Mind ootab ees nüüd üks hooldus, kuna ma tahaks ikkagi, et need kulmud saaksid nõks tumedamaks, aga ma olen ise juba praegu tulemusega väga rahul ja julgen soojalt soovitada Pink Beauty Permanent Makeup Studiot

Ma võtsin tükk aega hoogu, et kas seda postitust üldse teha, sest mõnele võib jääda mulje, nagu tegemist oleks kinnimakstud reklaamiga, aga isegi kui ma oleks selle protseduuri eest pidanud maksma, siis ma kiidaksin seda ikka. Thank god, et loosiõnn mu sõbrannale langes, sest ma ei ole päris kindel, kas ma oleksin selle tee muidu uuesti julgenud ette võtta. Tegin ka mõned videoklipid ja vabandan juba ette ära, et ma pole kõvem videotöötluse äss, aga äkki kellegile annab kasulikku informatsiooni. Soovitan vaadata Youtubest otse, sest blogi mingil põhjusel sööb mu lisatud kommentaarid ära.

7 thoughts on “Andsin kulmude püsimeigile teise võimaluse”

 1. Esimene mulje oli üpris šokeeriv 😛 Kuid nödal aega möödas pilt näeb tõesti suurepärane välja. Mina soovitaks mitte tumedamaks minna. Videos just see õige toon ja koloriit. Igatahes väga julgustav tutvustus! ning kaunis ka!

  1. kaisafitness

   Kusjuures jaa! Alguses oli konkreetne nõiakulm, aga ilu nõuab ohvreid 🙂 Ma ikkagi olen harjunud tumedamate kulmudega ja seetõttu lähen teen ikkagi hoolduse ka. Aga no fakt on see, et väga palju tumedamaks ei olegi võimalik minna, kui tulemus juba on, niiet kõik on under control 🙂

 2. Tulemus täiega ilus, kui nad 50% kuluvad. Mis seal hoolduses siis tehakse ja kui kaua üldse need tätoveeritud kulud püsivad? Maksid siis vist 190.-?

  1. kaisafitness

   Ma teen kindlasti postituse ka peale hoolduses käimist. Siis on ilusti näha, mis see kõige lõplikum tulemus on. Hooldus tegelikult ei olegi kohustuslik, kui täiesti rahul oled kõigega. Aga mõnikord võib nt kuskilt kulm kuluda heledamaks, kui ülejäänud kulm ja mina tahaks ikkagi natuke tumedamat tulemust, sellepärast lähen käin ikkagi hoolduses ära. Detsembris on kulmude püsimeik 150euri ja hoolduse hind on ilusti seal sees 🙂

 3. Kas lainerijoon pärastises videos oli üle tehtud või see, mis salongis tehti?
  Mulle esimene kord tehti kulmud täiesti valutult ja teinekord nutsin nagu sinagi. Siis otsustasin, et lainerijoont ma teha ei lase, sest noh liiga valus. Äkki peaks uue võimaluse ikka andma?
  Aga väga ilus lõpptulemust (Y)

  1. kaisafitness

   Lainerijoon pärastises videos on make-upiga tehtud. Ma tegelikult mõtlesin ise sama, et äkki peaks selle lainerijoone ka uuesti ikkagi ette võtma. Sest kui nüüd see läheks ka nii valutult, kui kulm, siis ma oleks ju vapsee või sees 🙂 Kui hea oleks lihtsalt ühel hommikul üles tõusta, nägu ära pesta ja toast välja jalutada. Mõnus 🙂

 4. Pingback: Peale selle, et mul on võltstissid, on mul nüüd pardihuuled ka! – Kaisa Fitness & Elustiil

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga