Minust

2016 aasta detsembris alustasin enda blogi kirjutamist Brenafitness lehel, kus mul õnnestus avaldada 15 erinevat postitust enda toitumise, trenni ning võistlusteks valmistumise kohta. Endalegi üllatuseks osutusid postitused nii populaarseks, mistõttu otsustasin hakata pidama päris enda blogi. Siin ma ei hakka kajastama mitte ainult oma trenne, toitumist ja võistluseid, vaid ajame ka natuke girlstalki ning räägime teemadel, mis nii mõnelgi nõrgemanärvilisel pilti eest hakkab sikutama. Minu blogi, minu reeglid! Lepime kokku, et oleme üksteisega ausad ning mingit filtrit ma enda suuvärgile vahele ei pane. 

Kuhu ma jõudsin enda esimese hooajaga? Pildid räägivad enda eest.

 

ENNE – PÄRAST

Ma jätkan täpselt siit, kus ma jäin pooleli. Ja sina hakkad siin nägema minu ettevalmistust teiseks hooajaks. Aga kes ma siis selline olen ja mida sa minust teadma pead?

Sa pead teadma, et kui sa minu blogi lugema hakkad, siis sa pead arvestama, et ma olen sinuga kuradima aus! Sa ei kuule minult läbi lillede ninnu-nännu vatijuttu, vaid ma hakkan sulle rääkima, kuidas asjad tegelikult on… ja ma juba hoiatan ette, et kõik minu postitused ei hakka sulle meeldima. Aga ma ei olegi siin, et sulle meeldida. Ma olen siin, et rääkida sulle otse ja omadega, kuidas minu maailmas asjad toimivad.

Sa pead teadma, et ma olen Kaisa. Ma olen Abneri Kaisa… ma olen kõige madalama ja valjema häälega naine ruumis. Sa kuuled mind palju varem, kui sa mind näed ja ma olen kõige sõbralikum ja toredam inimene, kui sa ükskord enda eelarvamustest üle saad. Ma ei ela kodus, vaid Sparta Spordiklubis ja minu treeneriks on Peep Reinart. See on esialgu kõik, mida sa teadma pead.  

 

Teie Kaisa