Koolitused

Kaasahaaravad ja praktilised toitumisalased koolitused on hea lahendus nendele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes oma töötajate produktiivsust või motivatsiooni tõsta tahavad.
Investeering töötajate tervisesse on oluline panus iga ettevõtte eduloos. Terved inimesed puuduvad vähem ning nende töötulemused on paremad, mistõttu toob iga töötajate tervisesse investeeritud euro mitmekordselt kasumit. Tervem töötaja = tugevam ettevõte!
Samuti võib toitumise planeerimine olla väljakutseks vahetustega töötajatele või öösel tööl käijatele. Kui töötaja füüsiline heaolu on tagatud ja ta tunneb end hästi, siis on ta ka tööl kiirem, edukam, pühendunum ja sõbralikum.

KOOLITUSE TEEMAD:

Koolituse konkreetne sisu, kestus ja formaat selgub teie vajadustega tutvudes. Siinkohal toome mõned näited teemadest, mida saate oma organisatsioonile sisekoolitusena tellida:

KUIDAS ENNAST PAREMASSE VORMI SÜÜA?

Kas ilma dieeti pidamata on võimalik heasse vormi saada? Miks me ennast paksuks sööme ja toiduga lohutame? Kuidas selles informatsiooni ülekülluses õige lahendus leida? Kas meedias promotud tervisetoidud on ikka nii tervislikud? Kuidas ilma kalorite lugemiseta ja toitu kaalumata on üldse võimalik vormi saada? Kuulajateni toome praktilised nõuanded, mis aitavad lihtsalt muuta enda toidulaud kvaliteetsemaks ning tervislikumaks.
Miks peaksid loobuma oma lemmikmaiusest ja väsitama end lühiajalisi tulemusi pakkuvate dieetidega? Enamike jaoks on kaalust alla saamine iga-aastane korduv protseduur, mitte jätkusuutlik elustiil. Loengus räägime elutervetest lähenemistest, selgitame toitumismüüte ning pakume praktilisi lahendusi muudatuste tegemiseks.

MINU UUS ALGUS

Loengu käigus annan nõu, kuidas tõsta enesetunnet ja energiataset läbi toitumise ja treeningu. Kas rasvapõletus ja kaalulangus on samad asjad? Kuidas elada tervislikumat ja õnnelikumat elu? Miks on unekvaliteet meile niivõrd tähtis ning kuidas toime tulla stressiga? Kuidas on võimalik saavutada palju vähesema ajaga palju rohkem? Mida annab meile organiseeritus ning plaani koostamine? Kuidas muuta oma mõttemaailma ja jõuda endale püstitatud eesmärgini? Kust leida motivatsiooni? Kuidas hakkama saada tagasilöökidega? Loengus annan näpunäiteid elukestvateks muutusteks ning positiivse tõuke uue mina loomiseks.

KONTORIROTIST KONTORIPÜSSIKS

Ma olen ise töötanud mitu aastat kontoris ning lisaks sellele veel mitu aastat kodukontoris. Minu jaoks oli täiesti normaalne nähtus, kui minu päevane liikumine oli 3x kohviaparaadini ja tagasi ning lõunapausid lükkusid kaugele edasi või asendasin need hoopis sahtlis olevate snäkkidega. Kodukontorist ma ei räägigi – ma veetsin päevi, kus ma toauksest välja ei astunudki. Kogu see elustiil aga kasvatas mulle lodeva keha, selga küüru ja rahulolematuse iseendaga. Ma jagan täiesti tavalisi näiteid enda elu põhjal, kuidas sellest nõiaringist välja saada. Ka kontoriinimene saab toituda tervislikult, liikuda palju, olla aktiivne ja näha välja miljon dollarit ning seda tegelikult imelihtsate muutustega.

TOIDULISANDITE ABC

Toidulisandid on suhteleiselt tundmatu valdkond ning läinud viimasel ajal nii kirjuks, et nendes on päris keeruline orienteeruda. On neid, kes takka kiidavad, on neid kes maha laidavad. Olles ise toidulisandeid kasutanud mitmeid aastaid ning ka töötanud toidulisanditega tegelevas ettevõttes, siis proovin luua objektiivse pildi, mis toidulisandid on ja kuidas selles valdkonnas paremini orienteeruda ja millised lisandid võiksid ka spordiharrastaja toidulaual olla. Kui vanalt peaks üldse hakkama toidulisandeid tarvitama ja kas neid üleüldse vaja tarbida on? Praktilise loengu käigus degusteerime ka ise toidulisandeid ning peame arutelu.

TERVISLIK PÄEV (NÄDAL) KONTORIS JA SUVEPÄEVAD

Viime läbi erinevaid loenguid ja praktilisi koolitusi nii toitumise- kui treeningute teemadel. Õpetame töötubades valmistama kiirelt ja lihtsalt hommikuputrusid, tervislikke lõunasööke ning figuurile pai tegevaid magustoite. Anname nõu, kuidas parandada rühti ning teeme võimlemispause. Võimaluste olemasolul viime läbi proovitreeninguid jõusaalis jne. Veedame teie töötajatega koos ühe aktiivse ja hariva päeva (nädala) ning süstime neisse taas energiat ja motivatsiooni.
Suuremate projektide raames kaasan koolitajana/treenerina kaasa Euroopa Meistri kulturismis – Raigo Kuusnõmme.

VÕTA MINUGA JULGELT ÜHENDUST JA PANEME KOOS KOKKU JUST TEIE ETTEVÕTTELE KÕIGE SOBIVAMA KOOLITUSE.